Adapte Apex Locator

ADAPTE APEX LOCATOR

Adapte Apex Locator, geliştirilmiş en son jenerasyondur. Kullanımı kolaydır ve son derece güvenilir ölçüm yapmaktadır.Dünyada ilk olarak yeni jenerasyon, yani “adapte olan” apeks ölçer olarak adlandırılan apeks ölçer bulunmaktadır.

Apex Locator, geliştirilmiş en son jenerasyondur. Kullanımı kolaydır ve son derece güvenilir ölçüm yapmaktadır.Dünyada ilk olarak yeni jenerasyon, yani “adapte olan” apeks ölçer olarak adlandırılan apeks ölçer bulunmaktadır.

Bu tip apeks ölçerlerde, eğenin ucu kök kanalına girince cihaz, kanalın nemlilik derecesini belirlemek için ön hesaplama yapar ve sonucuna bağlı olarak ölçüm yöntemini kuru veya nemli ortama göre adapte eder.

Böylelikle, kanalın ortamından etkilenmez; kuru, nemli, kanlı, enfekte kanallarda da doğru ölçüm verir. Cihazın üzerindeki dijital ekrandan kanalın neresine gelindiği takip edilebildiği gibi, sözlü mesaj vererek te uyarıda bulunmakta ve eğenin bulunduğu yeri bildirmektedir.

Bu da hekimin cihazın ekranına sık sık bakması gerekliliğini ortadan kaldırarak, dikkatini hastanın üzerinde yoğunlaştırmasını sağlar. Cihaz herhangi bir endodontik angldruvaya da bağlanılabilir. Bu sayede genişletme esnasında da kanalın yerini belirleme olanağı sağlar.

  GAMA Dental olarak dental sektöründe 20 yıla yakın tecrübemiz ile siz değerli diş hekimlerimize hizmet vermekteyiz.

  Çalışma sistemini temel değerlerimizi ilke edinerek oluşturduğumuz GAMA Dental, teknolojik gelişmeleri takip ederek diş hekimlerimizin işini kolaylaştırarak hasta konforunu artırmayı hedeflemektedir.

  ADRES

  Cumhuriyet Mah. Tuna Cad. 11/70 Çankaya / ANKARA

  TELEFON

  (0312) 434 54 74

  EMAİL

  info@gamadental.net